ceruzka1.jpg

Vyberte deťom tematický tábor

tabor 4Letný tábor v štýle Disney alebo Harryho Pottera?
Dá sa všetko!

Cez leto budete aj vy zvažovať, ako vašim deťom vyplniť voľný čas. Ak ide o tých najmenších, predškolákov alebo malých školákov, hľadajú sa aktivity pomerne ťažšie. Vaše deti sa chcú baviť, skákať, maľovať a zažívať dobrodružstvá, ktoré v lete v meste nenájdu. Preto šup pozrieť nejaký zaujímavý letný tábor, ušitý práve na ich mieru!

 

Detské letné tábory sú skvelou možnosťou ako deťom vyplniť ich voľný letný čas. CK Slniečko to vie, a preto pre nich ponúka ešte niečo navyše. Letné tábory delí tematicky, aby si aj chlapci a aj dievčatá našli to svoje.

Tradičným a obľúbeným táborom pre najmenších je Disneycamp. Nesie sa v duchu postavičiek zo známych rozprávok, ktoré vaše deti nielen poznajú, ale hlavne majú radi. Pre najmenších je pripravený pestrý animátorský program, kopce, ba priam hory zábavy a výlet na ranč. A kto by nemal rád zvieratká? Zo školákov predsa nikto!

tabor 2Ďalší, rokmi a tiež „deťmi“ overený letný tábor je tábor v štýle Harryho Pottera. Tento mladý čarodej prinútil školákov čítať hrubé knihy a spoznať viac svet fantázie. Prečo teda nezažiť tábor plný čarovania a dobrých kamarátov? Odpoveď neviem sa neuznáva! J

Malí umelci, ktorí radi kreslia, nepotrebujú v lete na realizovanie chodníky alebo vaše steny bytu. Tábor Arttuš im ponúka priestory na realizáciu. Na tomto tábore sa kreslí a batikuje o dušu. Ale nebojte sa, farbičky sa nejedia, i keď miznú závratnou rýchlosťou.

Chlapci hrajú radi futbal, no keď majú za trénera Jozefa Barmoša, hrajú futbal radi a k tomu dobre! Ak je vaša ratolesť športovo zdatná a zamilovaná do futbalu, je tu pre ňu práve Letná futbalová škola s Jozefom Barmošom. Pre väčších chlapcov zase vojenský tábor, ktorého už samotný názov Misia Orava napovedá, že bude treba splniť ťažké úlohy!

tabor 3Takže tematicky tábor nie je ťažké nájsť, skôr je ťažké vybrať si zo širokej ponuky cestovnej kancelárie Slniečko. Rozhodovať sa môžete nielen podľa zamerania tábora, ale aj podľa veku dieťaťa, ktorý je pri každom tábore uvedený ako odporúčaný.

Pre školákov a prázdninujúce deti, ktoré nemajú možnosť ísť na celotýždenný tábor, sú tu aj denné tábory v Trenčíne. Povoziť sa môžu na koníkoch, môžu si ich česať, starať sa o ne a zažiť deň plný výletov a smiechu. Príznačný názov So Slniečko v sedle našepkáva, že bude nielen slnečno, ale aj dobre. Tak sa k nám pridajte aj vy!

 

 

Novinky na stránke

Omaľovánky sú aj na Facebooku

Partnerské stránky

Dávame Vám do pozornosti tieto zaujímavé webové stránky:

www.nasedeticky.sk
Kreatívne aktivity pre deti.
www.lietanie.eu
Lacné letenky do Európy a celého sveta.
www.pietromedia.sk
Pietro Media, tvorba a správa web stránok
www.psychoweb.sk
Máte problém a potrebujete radu psychológa?
www.milanlahucky.sk
Profesionálny fotograf.

Chcete byť aj vy našim partnerom? Napíšte nám.

 

Odoberať novinky

Ak máte záujem dostávať najnovšie informácie o novinkách na našej stránke, prosím, prihláste sa k odberu newslettra.

Čo nájdete na Omaľovankách

Detské omaľovánky na vytlačenie zadarmo.

Aktuálne sú k dispozícii obľúbené Veľkonočné omaľovánky: veľkonočný zajac, vajce, kôš, kuriatko.

Online omaľovánky, ktoré môžete vyfarbiť priamo prehliadači.

Aktivity pre najmenšie deti, škôlkarov aj malých školákov.

Pracovné listy do školy pre školákov.

Online hry pre deti.

Články pre rodičov venované výchove detí.

A mnoho iných zaujímavých inšpirácií a nápadov, ktoré spríjemnia čas, ktorý trávite spoločne s deťmi.

Tip: Veľkonočné riekanky a vinšovačky