ceruzka1.jpg
film

 

Bolek a Lolek

Legendárni kreslení kamaráti Lolek a Bolek opäť ožívajú. Jeden z najznámejších kreslených seriálov Vám s radosťou ponúkame aj na Omaľovankách, aby rozveselil a potešil nielen tých najmenších. S Lolkom a Bolkom zažijeme množstvo dobrodružstiev, v ktorých to najdôležitejšie, priateľstvo, pretrvá za každých okolností. Prajeme Vám príjemný zážitok z pozerania a spomínania na staré dobré rozprávky.

Pozrite si: 

 

Bolek a Lolek - Záhadná Toli

Bolek a Lolek - Záhadná ToliToli, kamarátka Lolka a Bolka, sa dnes správa akosi záhadne. Lolek s Bolkom len neveriacky pozorujú, čo má Toli sa lubom. Ak im chcete pomôcť vyriešiť túto záhadu, pridajte sa k nám a pozrite si v pohodlí domova online rozprávku pre deti o najlepších kamarátoch.

 

Čítať ďalej...

Bolek a Lolek - V starom mlyne

Bolek a Lolek - V starom mlyneV dnešnej časti sa Lolek s Bolkom rozhodnú preskúmať, čo sa nachádza v starom mlyne a aké tajomstvo ukrýva. Ak Vás zaujala zápletka na dnešný deň, neváhajte a pozrite si spolu s deťmi, ako si v rozprávke Lolek a Bolek poradia s touto záhadou.

 

Čítať ďalej...

Bolek a Lolek - Prvý deň prázdnin

Bolek a Lolek - Prvý deň prázdninTak ako každý školák, aj Lolek a Bolek sa už tešia na prázdniny a vymýšľajú plány, ktoré by mohli uskutočniť počas leta. Možno sa aj Vy necháte niečím inšpirovať do budúceho roka a aj preto Vás pozývame k dnešnej časti online rozprávky pre deti o Lolkovi a Bolkovi.

 

Čítať ďalej...

Bolek a Lolek - Na Sibíri

Bolek a Lolek - Na SibíriTentokrát si kamaráti Lolek a Bolek zvolili veľmi netradičné miesto pre zimné radovánky, a to priamo na Sibíri. V dnešnej časti si preto prídu na svoje všetci milovníci zimy, snehu a zimných športov. Pozrite si s nami rozprávku pre deti o dvoch nerozlučných kamarátoch.

 

Čítať ďalej...

Bolek a Lolek - Na dovolenke

Bolek a Lolek - Na dovolenkeZ času na čas si treba vyhradiť aj čas na oddych od dennodenných povinností. Svoje o tom vedia aj Lolek s Bolkom, ktorí sa v dnešnej časti vyberú na dovolenku do ďalekých krajín. Čo tam zažijú? Postretne ich nejaké dobrodružstvo? To už zistíte, ak si spolu s nami pozriete túto rozprávku pre deti online.

 

Čítať ďalej...

Bolek a Lolek - Červená čiapočka

Bolek a Lolek - Červená čiapočkaV dnešnej časti rozprávky sa Lolek a Bolek stanú postavičkami z rozprávky Červená čiapočka. Tento príbeh však pojmú netradične. Veríme, že sa Vám aj táto verzia tradičnej rozprávky bude páčiť a zabavíte sa spolu s nami na online rozprávke o dvoch kamarátoch Lolkovi a Bolkovi.

 

Čítať ďalej...

Bolek a Lolek - Baníci

Bolek a Lolek - BaníciTentokrát si Bolek a Lolek vyskúšajú, aké je to byť baníkmi. Zistia, že to vôbec nie je jednoduché a navyše v podzemných baniach stretnú záhadného človeka s dlhou bielou bradou. Čo sa od neho dozvedia? To už zistíte, ak si pozriete dnešnú časť online rozprávky o Lolkovi a Bolkovi.

 

Čítať ďalej...

Pin It

Najnovšie detské rozprávky

Omaľovánky sú aj na Facebooku

Partnerské stránky

Dávame Vám do pozornosti tieto zaujímavé webové stránky:

www.nasedeticky.sk
Kreatívne aktivity pre deti.
www.lietanie.eu
Lacné letenky do Európy a celého sveta.
www.pietromedia.sk
Pietro Media, tvorba a správa web stránok
www.psychoweb.sk
Máte problém a potrebujete radu psychológa?
www.milanlahucky.sk
Profesionálny fotograf.

Chcete byť aj vy našim partnerom? Napíšte nám.

 

Odoberať novinky

Ak máte záujem dostávať najnovšie informácie o novinkách na našej stránke, prosím, prihláste sa k odberu newslettra.

Čo nájdete na Omaľovankách

Detské omaľovánky na vytlačenie zadarmo.

Aktuálne sú k dispozícii obľúbené Veľkonočné omaľovánky: veľkonočný zajac, vajce, kôš, kuriatko.

Online omaľovánky, ktoré môžete vyfarbiť priamo prehliadači.

Aktivity pre najmenšie deti, škôlkarov aj malých školákov.

Pracovné listy do školy pre školákov.

Online hry pre deti.

Články pre rodičov venované výchove detí.

A mnoho iných zaujímavých inšpirácií a nápadov, ktoré spríjemnia čas, ktorý trávite spoločne s deťmi.

Tip: Veľkonočné riekanky a vinšovačky