ceruzka1.jpg

Noddy

Noddy so svojimi priateľmi zabáva deti už niekoľko generácií a je ľahké pochopiť prečo. S množstvom zábavy, zapamätateľných zážitkov a kúzel sa stal Noddy v jeho Meste hračiek veľmi obľúbenou rozprávkou pre deti. Využíva pri tom jednoduchý priebeh deja s dobrodružstvom, kde sa deti môžu niečo priučiť o delení sa, pomáhaní iným a rozlišovaním dobrého od zlého.

Pozrite si:

 

Noddy - Veľká vlaková naháňačka

Noddy - Veľká vlaková naháňačkaMalý macko sa nevie dočkať, kedy už bude veľký, aby mohol šoférovať či predávať v obchode. Jedného dňa sa rozhodne, že bude rušňovodičom a ide si to rovno vyskúšať. Vláčik sa však stane neovládateľným a macko potrebuje pomoc. Ako sa Noddymu podarí zachrániť macka? Pozrite si to spolu s nami v našej online rozprávke pre deti.

 

Čítať ďalej...

Noddy - Škriatkovia na krídlach

Noddy - Škriatkovia na krídlachV Meste hračiek je v noci pokoj. Uprostred lesa však škriatkovia chystajú nejaké nezbedníctvo. Ak ste aj Vy zvedaví, čo majú za lubom, pozrite si s nami rozprávku, ktorá dnes nesie názov Škriatkovia na krídlach.

 

Čítať ďalej...

Noddy - Prekvapenie pre Tessie

Noddy - Prekvapenie pre TessieV Meste hračiek je pekný deň, ale čo to? Malá Tessie je nejaká smutná. Zistí Noddy, ako ju rozveseliť? Aké prekvapenie jej prichystá? Pozrite si spolu s deťmi rozprávku o Noddym a jeho kamarátoch z Mesta hračiek.

 

Čítať ďalej...

Noddy - Pán Šróbik a rozbité hodiny

Noddy - Pán Šróbik a rozbité hodinyMesto hračiek je pyšné na svoje krásne radničné hodiny, ktoré každý deň výnimočne oznamujú poludnie. Jedného dňa sa však hodiny pokazia. Našťastie však v Meste hračiek býva aj šikovný Pán Šróbik. Opraví hodiny tak, aby opäť fungovali? Neváhajte deti, a pozrite si s nami ďalšiu časť rozprávky s názvom Pán Šróbik a rozbité hodiny.

 

Čítať ďalej...

Noddy - Pán policajt vo väzení

Noddy - Pán policajt vo väzeníV Meste hračiek je nádherný deň a pán policajt kontroluje, či je všetko v poriadku. Čo sa však nestane! Pán policajt skončí vo väzení. Ako je to možné? Pozrite si aj dnes so svojim dieťaťom rozprávku o Noddym a jeho kamarátoch.

 

Čítať ďalej...

Noddy - Noddy, neboj sa

Noddy - Noddy, neboj saPo krásnom slnečnom dni v Meste hračiek nadišla noc a Noddy sa chystá spať. Ale čo to – Noddyho niečo vystrašilo a bojí sa zaspať. Našťastie však pozná spôsob, ako vyliečiť svoj strach. Pozrite si spolu s deťmi online rozprávku s názvom Noddy, neboj sa.

 

Čítať ďalej...

Noddy - Noddy sa sťahuje

Noddy - Noddy sa sťahujeV dnešnej časti sa Noddy rozhodne presťahovať sa do inej časti Mesta hračiek, niekde, kde bude veľká zábava, napríklad pri stánok so zmrzlinou. Bude sa mu tam páčiť? Zvykne si na nové miesto? Pozrite si rozprávku s Vašim dieťaťom, ktorá má názov Noddy sa sťahuje.

 

Čítať ďalej...

Noddy - Autíčko je nemé

Noddy - Autíčko je neméNoddy pri svojej ceste Mestom hračiek stratí z autíčka dôležitú súčiastku. Rozhodne sa ju preto nájsť. Podarí sa Noddymu nájsť to, čo z autíčka stratil? Pozrite si spolu s deťmi našu online rozprávku s názvom Autíčko je nemé.

 

Čítať ďalej...

Pin It

Novinky na stránke

Omaľovánky sú aj na Facebooku

Partnerské stránky

Dávame Vám do pozornosti tieto zaujímavé webové stránky:

www.nasedeticky.sk
Kreatívne aktivity pre deti.
www.lietanie.eu
Lacné letenky do Európy a celého sveta.
www.pietromedia.sk
Pietro Media, tvorba a správa web stránok
www.psychoweb.sk
Máte problém a potrebujete radu psychológa?
www.milanlahucky.sk
Profesionálny fotograf.

Chcete byť aj vy našim partnerom? Napíšte nám.

 

Odoberať novinky

Ak máte záujem dostávať najnovšie informácie o novinkách na našej stránke, prosím, prihláste sa k odberu newslettra.

Čo nájdete na Omaľovankách

Detské omaľovánky na vytlačenie zadarmo.

Aktuálne sú k dispozícii obľúbené Veľkonočné omaľovánky: veľkonočný zajac, vajce, kôš, kuriatko.

Online omaľovánky, ktoré môžete vyfarbiť priamo prehliadači.

Aktivity pre najmenšie deti, škôlkarov aj malých školákov.

Pracovné listy do školy pre školákov.

Online hry pre deti.

Články pre rodičov venované výchove detí.

A mnoho iných zaujímavých inšpirácií a nápadov, ktoré spríjemnia čas, ktorý trávite spoločne s deťmi.

Tip: Veľkonočné riekanky a vinšovačky