ceruzka1.jpg
film

 

Matýsek a Jája

Matýsek, umelecky založený zajačik a jeho kamarátka – lienka Jája milujú kreslenie. Kreslia spolu množstvo zaujímavých vecí: kvet, lietadlo, delfína, raketu či dinosaura. Menším deťom rozprávka prinesie množstvo pútavých námetov, veselých farieb ako aj sympatických hlavných hrdinov, väčšie deti si tu zasa nájdu veľa návodov, ako pomerne jednoducho nakresliť rôzne zvieratká, dopravné prostriedky či postavičky. To najlepšie však je, že Matýsek a Jája svojimi kresbami pomáhajú aj iným, a to tak, že ich výtvory ožívajú a stávajú sa užitočnými pre každodenný život. Veríme, že sa Vám rozprávka bude páčiť a prinesie množstvo zábavy a radosti.

Pozrite si:

 

Matýsek a Jája - Kvet

Matýsek a Jája - KvetZajačik Matýsek a lienka Jája budú dnes spolu kresliť kvet. Ak sa chcete učiť kresliť a vyfarbovať obrázky spolu s nimi a hravou formou sa dozvedieť rôzne zaujímavosti, pozrite si, deti, dnešnú časť online rozprávky Matýsek a Jája.

 

Čítať ďalej...

Matýsek a Jája - Dinosaurus

Matýsek a Jája - DinosaurusZajačik Matýsek a lienka Jája budú dnes spolu kresliť dinosaura. Ak sa chcete učiť kresliť a vyfarbovať obrázky spolu s nimi a hravou formou sa dozvedieť rôzne zaujímavosti, pozrite si, deti, dnešnú časť online rozprávky Matýsek a Jája.

 

Čítať ďalej...

Matýsek a Jája - Bocian

Matýsek a Jája - BocianZajačik Matýsek a lienka Jája budú dnes spolu kresliť bociana. Ak sa chcete učiť kresliť a vyfarbovať obrázky spolu s nimi a hravou formou sa dozvedieť rôzne zaujímavosti, pozrite si, deti, dnešnú časť online rozprávky Matýsek a Jája.

 

Čítať ďalej...

Matýsek a Jája - Lietajúci tanier

Matýsek a Jája - Lietajúci tanierZajačik Matýsek a lienka Jája budú dnes spolu kresliť lietajúci tanier. Ak sa chcete učiť kresliť a vyfarbovať obrázky spolu s nimi a hravou formou sa dozvedieť rôzne zaujímavosti, pozrite si, deti, dnešnú časť online rozprávky Matýsek a Jája.

 

Čítať ďalej...

Matýsek a Jája - Koala

Matýsek a Jája - KoalaZajačik Matýsek a lienka Jája budú dnes spolu kresliť koalu. Ak sa chcete učiť kresliť a vyfarbovať obrázky spolu s nimi a hravou formou sa dozvedieť rôzne zaujímavosti, pozrite si, deti, dnešnú časť online rozprávky Matýsek a Jája.

 

Čítať ďalej...

Matýsek a Jája - Kôň

Matýsek a Jája - KôňZajačik Matýsek a lienka Jája budú dnes spolu kresliť koňa. Ak sa chcete učiť kresliť a vyfarbovať obrázky spolu s nimi a hravou formou sa dozvedieť rôzne zaujímavosti, pozrite si, deti, dnešnú časť online rozprávky Matýsek a Jája.

 

Čítať ďalej...

Matýsek a Jája - Krava

Matýsek a Jája - KravaZajačik Matýsek a lienka Jája budú dnes spolu kresliť kravu. Ak sa chcete učiť kresliť a vyfarbovať obrázky spolu s nimi a hravou formou sa dozvedieť rôzne zaujímavosti, pozrite si, deti, dnešnú časť online rozprávky Matýsek a Jája.

 

Čítať ďalej...

Matýsek a Jája - Lietajúci balón

Matýsek a Jája - Lietajúci balónZajačik Matýsek a lienka Jája budú dnes spolu kresliť lietajúci balón. Ak sa chcete učiť kresliť a vyfarbovať obrázky spolu s nimi a hravou formou sa dozvedieť rôzne zaujímavosti, pozrite si, deti, dnešnú časť online rozprávky Matýsek a Jája.

 

Čítať ďalej...

Matýsek a Jája - Žirafa

Matýsek a Jája - ŽirafaZajačik Matýsek a lienka Jája budú dnes spolu kresliť žirafu. Ak sa chcete učiť kresliť a vyfarbovať obrázky spolu s nimi a hravou formou sa dozvedieť rôzne zaujímavosti, pozrite si, deti, dnešnú časť online rozprávky Matýsek a Jája.

 

Čítať ďalej...

Matýsek a Jája - Žeriav

Matýsek a Jája - ŽeriavZajačik Matýsek a lienka Jája budú dnes spolu kresliť žeriava. Ak sa chcete učiť kresliť a vyfarbovať obrázky spolu s nimi a hravou formou sa dozvedieť rôzne zaujímavosti, pozrite si, deti, dnešnú časť online rozprávky Matýsek a Jája.

 

Čítať ďalej...

Matýsek a Jája - Yeti

Matýsek a Jája - YetiZajačik Matýsek a lienka Jája budú dnes spolu kresliť Yetiho. Ak sa chcete učiť kresliť a vyfarbovať obrázky spolu s nimi a hravou formou sa dozvedieť rôzne zaujímavosti, pozrite si, deti, dnešnú časť online rozprávky Matýsek a Jája.

 

Čítať ďalej...

Pin It

Najnovšie detské rozprávky

Omaľovánky sú aj na Facebooku

Partnerské stránky

Dávame Vám do pozornosti tieto zaujímavé webové stránky:

www.nasedeticky.sk
Kreatívne aktivity pre deti.
www.lietanie.eu
Lacné letenky do Európy a celého sveta.
www.pietromedia.sk
Pietro Media, tvorba a správa web stránok
www.psychoweb.sk
Máte problém a potrebujete radu psychológa?
www.milanlahucky.sk
Profesionálny fotograf.

Chcete byť aj vy našim partnerom? Napíšte nám.

 

Odoberať novinky

Ak máte záujem dostávať najnovšie informácie o novinkách na našej stránke, prosím, prihláste sa k odberu newslettra.

Čo nájdete na Omaľovankách

Detské omaľovánky na vytlačenie zadarmo.

Aktuálne sú k dispozícii obľúbené Veľkonočné omaľovánky: veľkonočný zajac, vajce, kôš, kuriatko.

Online omaľovánky, ktoré môžete vyfarbiť priamo prehliadači.

Aktivity pre najmenšie deti, škôlkarov aj malých školákov.

Pracovné listy do školy pre školákov.

Online hry pre deti.

Články pre rodičov venované výchove detí.

A mnoho iných zaujímavých inšpirácií a nápadov, ktoré spríjemnia čas, ktorý trávite spoločne s deťmi.

Tip: Veľkonočné riekanky a vinšovačky