ceruzka1.jpg
film

 

Ovce

Ovce.skV živote detí a dospievajúcich zohrávajú v ostatných rokoch dôležitú úlohu moderné technológie - počítač, internet, mobilný telefón. Vznikajú nové možnosti, ale aj riziká. Rozprávky OVCE.sk sa zameriavajú na šírenie osvety o bezpečnom používaní internetu a mobilných telefónov, informujú o rizikách virtuálneho priestoru, poskytujú poradenstvo v tejto oblasti a pomáhajú bojovať proti nezákonnému obsahu a činnostiam na internete.

Pozrite si:

 

Ovce - Zatajovaný kamarát

Ovce.sk - zatajovaný kamarátPosolstvom z príbehu Zatajovaný kamarát je to, aby si deti dávali pozor na každého, kto chce, aby zatajili ich internetové kamarátstvo, dáva im darčeky alebo láka na stretnutie. Netreba sa báť povedať o tom niekomu. Pozrite si s nami rozprávku o ovečkách.

 

Čítať ďalej...

Ovce - Pomsta

Ovce.sk - pomstaAk vás niekto obťažuje, posiela esemesky, e-maily, neustále sa vám vyhráža na čete alebo sleduje vaše správanie na internete, je treba brať to vážne. Pozrite si spolu s deťmi rozprávku, ktorá nesie názov Pomsta.

 

Čítať ďalej...

Ovce - Ogrgeľ

Ovce - OgrgeľNezverejňujte na internete to, za čo by ste sa niekedy mohli hanbiť. Neskôr to môže niekto zneužiť proti vám. Neváhajte a pozrite si spolu s Vaším dieťaťom rozprávku so série Ovce s názvom Ogrgeľ.

 

Čítať ďalej...

Ovce - Netancuj s vlkom

Ovce.sk - netancuj s vlkomNedajte sa fotografovať alebo natáčať v situáciách, ktoré by mohol niekto zneužiť alebo vás pri nich zosmiešniť – to je posolstvom rozprávky Netancuj s vlkom. Pozrite si s nami ďalší z príbehov Ovce.

 

Čítať ďalej...

Ovce - Korunka krásy

Ovce.sk - korunka krásyViete o tom, že nadmerným chudnutím môžete poškodiť svoje zdravie? Skutočná krása nie je v tom, ako vyzeráte, ale aké máte srdce. Naučte sa mať radi samých seba takých, akí ste. Pozrite si s nami, deti, ďalšiu rozprávku s názvom Korunka krásy.

 

Čítať ďalej...

Ovce - Hlásna trúba

Ovce.sk - hlásna trúbaO tom, že je treba dávať si pozor, čo prezradíme na internete, nie je pochýb. Pozrite si s nami rozprávku zo série Ovce, ktorá nesie názov Hlásna trúba.

 

Čítať ďalej...

Ovce - Deväťdesiatdeväť

Ovce.sk - deväťdesiatdeväťNerozposielajte ďalej reťazové správy! Žiadna vám ani šťastie, ani nešťastie neprivodí – toľko hovorí posolstvo z rozprávky Deväťdesiatdeväť. Neváhajte, a pozrite si spolu s Vašim dieťaťom ďalšiu zo série rozprávok Ovce.

 

Čítať ďalej...

Ovce - Biele ovce

Ovce.sk - biele ovceTémou tejto rozprávky je diskriminácia a rasizmus na internete. Ak sa chcete dozvedieť o nich viac, pozrite si spolu so svojimi deťmi rozprávku zo série Ovce.

 

Čítať ďalej...

Ovce - Bez kožušteka

Ovce.sk - Bez kožuštekaĎalšia rozprávka zo série Ovce sa zameriava na to, aby deti nedávali na internet žiadne fotky a videá, v ktorých majú odhalené časti tela. Pozrite si spolu s deťmi príbeh s názvom Bez kožušteka.

 

Čítať ďalej...

Pin It

Najnovšie detské rozprávky

Omaľovánky sú aj na Facebooku

Partnerské stránky

Dávame Vám do pozornosti tieto zaujímavé webové stránky:

www.nasedeticky.sk
Kreatívne aktivity pre deti.
www.lietanie.eu
Lacné letenky do Európy a celého sveta.
www.pietromedia.sk
Pietro Media, tvorba a správa web stránok
www.psychoweb.sk
Máte problém a potrebujete radu psychológa?
www.milanlahucky.sk
Profesionálny fotograf.

Chcete byť aj vy našim partnerom? Napíšte nám.

 

Odoberať novinky

Ak máte záujem dostávať najnovšie informácie o novinkách na našej stránke, prosím, prihláste sa k odberu newslettra.

Čo nájdete na Omaľovankách

Detské omaľovánky na vytlačenie zadarmo.

Aktuálne sú k dispozícii obľúbené Veľkonočné omaľovánky: veľkonočný zajac, vajce, kôš, kuriatko.

Online omaľovánky, ktoré môžete vyfarbiť priamo prehliadači.

Aktivity pre najmenšie deti, škôlkarov aj malých školákov.

Pracovné listy do školy pre školákov.

Online hry pre deti.

Články pre rodičov venované výchove detí.

A mnoho iných zaujímavých inšpirácií a nápadov, ktoré spríjemnia čas, ktorý trávite spoločne s deťmi.

Tip: Veľkonočné riekanky a vinšovačky