ceruzka1.jpg
film

 

Pa a Pi

Príhody mimozemských zvieratiek, mačičky PA a kocúrika PI, ktoré hravou formou približujú najmenším divákov tajomstvá okolitého sveta.". My sme tí Pa a Pi, z mačacej planéty, my sme tá posádka, čo ide sem..."

Pozrite si:

 

Pa a Pi - Zakliata princezná močiarov

Pa a Pi - Zakliata princezná močiarovViete, koho Pa a Pi objavili na planéte Zem tentokrát? Hotovú zakliatu princeznú z močiarov! Je zelená, túži po bozku a volá sa Skokan zelený! Ako sa skončí ďalšie dobrodružstvo kozmonautov z mačacej planéty? Uvidíte už o chvíľku.

 

Čítať ďalej...

Pa a Pi - Vznešená rodina

Pa a Pi - Vznešená rodinaPa a Pi – dvojica mačacích kozmonautov, cestujúcich vesmírom a hľadajúcich nových kamarátov tentokrát pristanú v blízkosti naozaj vznešeného zvieratka. Objavia totiž rodinku labutí. Čo všetko sa o nich dozvedia uvidíte už o malú chvíľku.

 

Čítať ďalej...

Pa a Pi - Vitajte na Zemi

Pa a Pi - Vitajte na ZemiĎalšia z vydarených večerníčkových rozprávok. Pa a Pi sú dvaja mimozemšťania, ktorí prileteli na Zem. Prišli sem spoznávať zvieratká aj ľudí a hľadať si nových kamarátov. V každej časti seriálu si nájdu nového zvieracieho priateľa na našej planéte.

 

Čítať ďalej...

Pa a Pi - Sedmispáči

Pa a Pi - SedmispáčiPa a Pi vo svojom ďalšom dobrodružstve na planéte Zem objavia sedmispáčov. Vysoko v horách sa stretnú so svišťmi. Že prečo sú sedmispáči a ako sa správajú v prírode? Presne to budú zisťovať dvaja kozmonauti z mačacej planéty v tejto rozprávke.

 

Čítať ďalej...

Pa a Pi - Podvodná lekárka

Pa a Pi - Podvodná lekárka“My sme tí, Pa a Pi…” Kto by nepoznal začiatočnú pieseň obľúbeného večerníčkového seriálu v podaní nezabudnuteľnej Mariky Gombitovej. Presne takto začína aj ďalšia rozprávka o dobrodružstvách posádky rakety z mačacej planéty. Tentokrát sa zoznámia so šťukou. Tú famózne naspieval Richard Müller.

 

Čítať ďalej...

Pa a Pi - Pletací stroj

Pa a Pi - Pletací strojSiedma rozprávka z večerníčkového seriálu Pa a Pi zavedie dvoch mimozemšťanov a ich loď, ovládanú Vševedom k ďalšiemu zvieratku, ktoré doteraz nikdy nestretli. Zoznámia sa totiž s pavúkom.

 

Čítať ďalej...

Pa a Pi - Otužilci v kožuchu

Pa a Pi - Otužilci v kožuchu“My sme tí… Pa a Pi…” Aj piata časť obľúbeného večerníčkového seriálu o dvoch návštevníkoch z mačacej planéty začína podobne ako tie predtým. Tentokrát sa Pa a Pi zoznámia s medveďom.

 

Čítať ďalej...

Pa a Pi - Nepriateľ mačiek

Pa a Pi - Nepriateľ mačiekDruhá časť série roprávok o Pa a Pi – dvoch návštevníkoch z mačacej planéty, ktorí na Zemi hľadajú priateľov. Tentokrát si posvietia na rysa ostrovida.

 

Čítať ďalej...

Pa a Pi - Mokrá rodina

Pa a Pi - Mokrá rodinaDvaja mačací mimozemšťania Pa a Pi v štvrtej časti rozprávkového seriálu narazia na rodinku kormoránov. Pretože hľadajú na Zemi priateľov, hneď sa o mokrú rodinku začnú zaujímať.

 

Čítať ďalej...

Pa a Pi - Fantóm kurínov

Pa a Pi - Fantóm kurínovŠiesta rozprávka z obľúbeného bábkového večerníčkového seriálu o Pa a Pi. Dvaja mačací kozmonauti tentokrát na Zemi stretnú naozajstného fantóma kurínov. Ako inak nazvať kunu?

 

Čítať ďalej...

Pa a Pi - Deti nežne pichľavé

Pa a Pi - Deti nežne pichľavéTretia časť o dobrodružstvách výpravy z mačacej planéty. Tentokrát Pa a Pi spoznajú ježkov.

 

Čítať ďalej...

Pin It

Najnovšie detské rozprávky

Omaľovánky sú aj na Facebooku

Partnerské stránky

Dávame Vám do pozornosti tieto zaujímavé webové stránky:

www.nasedeticky.sk
Kreatívne aktivity pre deti.
www.lietanie.eu
Lacné letenky do Európy a celého sveta.
www.pietromedia.sk
Pietro Media, tvorba a správa web stránok
www.psychoweb.sk
Máte problém a potrebujete radu psychológa?
www.milanlahucky.sk
Profesionálny fotograf.

Chcete byť aj vy našim partnerom? Napíšte nám.

 

Odoberať novinky

Ak máte záujem dostávať najnovšie informácie o novinkách na našej stránke, prosím, prihláste sa k odberu newslettra.

Čo nájdete na Omaľovankách

Detské omaľovánky na vytlačenie zadarmo.

Aktuálne sú k dispozícii obľúbené Veľkonočné omaľovánky: veľkonočný zajac, vajce, kôš, kuriatko.

Online omaľovánky, ktoré môžete vyfarbiť priamo prehliadači.

Aktivity pre najmenšie deti, škôlkarov aj malých školákov.

Pracovné listy do školy pre školákov.

Online hry pre deti.

Články pre rodičov venované výchove detí.

A mnoho iných zaujímavých inšpirácií a nápadov, ktoré spríjemnia čas, ktorý trávite spoločne s deťmi.

Tip: Veľkonočné riekanky a vinšovačky